gymbeam thor

GymBeam Thor vs. Extrifit Agrezz

V dnešním testu jsme proti sobě postavili dva silné soupeře. Pre-workout Thor značky GymBeam porovnáme s produktem Agrezz Extrifit. Který z těchto nakopávačů je lepší? Při bádání, který nakopávač je nejlepší, je nutné vyzkoušet více druhů a značek. Látky obsažené v pre-workout přípravku na každého fungují trochu jinak a proto jeden suplement může u více cvičenců vyvolat rozdílné dojmy. Test srovnává cenu za 1 g výrobku a hodnotí obsah látek. Může levný GymBeam Thor konkurovat drahému EXTRIFIT Agrezz?

EXTRIFIT Agrezz

Extrifit deklaruje, že po požití jejich pre-workout výrobku zažijete neskutečnou intenzitu tréninku. Ucítíte maximálně napumpované svaly a dokonalou koncentraci na trénink. Agrezz je prezentován jako profesionální produkt, který mohou užívat všichni sportovci, jejichž výkon má silově – vytrvalostní charakter. Detailní složení a výrobek za výhodnou cenu najdete např. pod tímto odkazem.

GymBeam Thor

GymBeam svůj výrobek prezentuje jako hardcore předtréninkový stimulant, který má cvičence nabudit, podpořit svalovou vytrvalost a výkon. Slibuje sílu, bojovnost a šílený nával energie. Oficiální web obsahuje informaci, že GymBeam Thor je opravdu silný stimulant a pro začátek má uživatel „hazardovat“ pouze s jednou vrchovatou odměrkou. Do 20 minut má přijít nástup energie pro dostatečně tvrdý trénink. Složení lze jednoduše dohledat přímo na stránkách výrobce.

Který nakopávač je lepší?

Porovnat tyto dva produkty je celkem složité, pokud chcete být objektivní. Svým složením lze sice oba suplementy zařadit do stejné kategorie, i přesto jsou ale velmi odlišné. Matematickým přístupem je vítězem srovnání EXTRIFIT Agrezz, ale Thor od GymBeamu se nenechal nijak zahanbit. V cenách, které jsou aktuální v prosinci 2018, vychází 1 g Thoru na 1,5 Kč zatímco Agrezz je lehce dražší. Vychází na 1,8 Kč na 1 g suplementu.

Při srovnání složení (a potažmo výkonu) získal Agrezz 61,1 % a Thor se relativně rozmlátil svým vlastním kladivem. Získal pouhých 38,9 %. Tento výsledek se dal však vzhledem k složení a exkluzivitě značky Extrifit čekat. V porovnání poměru cena / výkon už jsou však výsledky zajímavější. Thor získal 46,1 % a tak mu Agrezz s 51,6 % utekl jen lehce.

Zhodnotíme-li obsah přidaných technologických látek, pak opět vítězí Agrezz. Ve 100 g výrobku obsahuje pouze 12,4 g látek, které nejsou „funkční“. Thor ve stejném množství výrobku obsahuje celkem 28,8 gramu přidaných látek.

Čísla ukazují, že Thor od GymBeam, byť o prsa, prohrál v tomto souboji. Avšak rozhodně stojí i GymBeam Thor stojí za vyzkoušení.

Extrifit Agrezz můžete koupit v eshopu kulturistika.com. Extrifit Agrezz se vyplatí sledovat zde, kde poměrně často bývá za výhodnou cenu.

Zajímá vás, který nakopávač je nejlepší? Nejlepší je, pokud toho sami co nejvíce vyzkoušíte. Každému fitness nadšenci sedí něco jiného. Přečtěte si článek o preworkoutu králičí krev.

Pomohl vám tento článek? Navštivte tento odkaz a podpořte web Royallife.cz v dalším rozvoji.

Releated

fitness susenky

Fitness sušenky

Recept na fitness sušenky se stanem vašim oblíbený pro dny, kdy máte chuť na něco sladkého a nechcete podvádět. Jsou super, když chcete mít cheatday, ale je vám líto s kazit formu jen proto, že vás honí mlsná. Domácí čokoládové fitness sušenky jsou hotové za necelých 30 minut. Skvěle chutnají a snadno si je přibalíte […]

jak zacit behat

Jak začít běhat a nepřestat

Přesuňte se od „nesnáším běhání“ k „miluji běhání“. Podívejme se společně, jak začít běhat a nepřestat. Běh vám přinese nesčetné množství zážitků a nových emocí. Díky běhu budete psychicky více v pohodě a zároveň posílíte imunitu. Výhoda běhu je, že můžete začít s nulovou investicí. Nevýhoda je v tom, že jakmile se do běhu zamilujete, […]

trail

3 trail tratě, které musíte seběhnout

Běhejte trail! Pokud patříte mezi běžce určitě zkuste běhat trail. V článku níže naleznete 3 tipy na perfektní trailové trasy, které vás nadchnou a zároveň vyřídí. Uvedené trasy nejsou pro začínající běžce. Nicméně pokud začínáte, alespoň máte proč trénovat. Tyto traily si prostě musíte seběhnout! Začínáme na východě České republiky Kdo někdy běžel Spartan Race […]

jak nabrat svaly

Jak nabrat svaly – osvědčený způsob

Neexistuje zaručený návod, jak nabrat svaly. Existují však osvědčená pravidla pro zvýšení svalového růstu, která když budete dodržovat, tak určitě naberete. Ideální je nabírání svalů bez tuků. Vaše postava pak bude vypadat fantasticky celý rok. Energetický příjem a makroživiny Správný energetický příjem je naprostý základ pro váš svalový růst. Zde platí jednoduché pravidlo. Váš kalorický […]

Share via
Copy link
Powered by Social Snap