Jak vydělávat na internetu – zaručený způsob

Existuje mnoho způsobů jak vydělávat na internetu. Většina lidí, kteří se vyděláváním online zabývají se shodne, že pouze dva způsoby jsou zaručené, rychlé a efektivním. Prvním, tím méně efektivním způsobem jak reklama. Tím druhým způsobem jak vydělávat na internetu je affiliate marketing. Na ten se v tomto článku zaměříme.

Affiliate marketing – Jak funguje?

Existují základní dva způsoby, jak dosáhnout zisku pomocí affiliate marketingu. Velmi rozšířený způsob je sdílet přímé odkazy, které obsahují unikátní kód. Pokud potenciální zákazník klikne na vámi sdílený odkaz, uloží se do jeho prohlížeče cookies. Jakmile nakoupí na eshopu v době, kdy má cookies uložené, započítá se vám z jeho nákupu provize. Výhodou tohoto způsobu je, že můžete snadno začít „od nuly“ vydělávat. Nejčastější formou propagace odkazů je vytvoření vlastního webu.

Druhý způsob propagace, který dnes nabírá na oblibě je propagace na sociálních sitích pomocí unikátního slevového kódu. V praxi to probíhá tak, že influencer, který má na sociálních sítích určitou základnu sledujících, má od propagované společnosti přidělený slevový kód. Pokud jeho sledující použije při nákupu tento kód, získá slevu a influencer provizi.

Affiliate marketing – Jak začít?

Předpokládejme, že chcete vydělávat online. Nemáte na instagramu, youtube ani facebooku více než 5 000 unikátních sledujících. Zároveň neprovozujete žádný web, blog ani nic podobného. Podívejme se na jednotlivé kroky vašeho postupu.

  1. Potřebujete vybudovat vlastní web. Nelekejte se. Je to jednoduché.
  2. Musíte mít o čem psát. Pokud si myslíte, že nemáte žádné nápady o čem psát, nevěšte hlavu. Pokračujte ve čtení a uvidíte, že i vy máte o čem psát.
  3. Vyberte si vhodného affiliate poskytovatele. Z poskytovatelů, kteří působí v ČR lze doporučit Alza.cz, Kulturistika.com, Invia.cz – tyto jsou osvědčené, že vynáší dobré provize a spolupráce je jednoduchá.
  4. Ve většině případů si budete muset před první přijatou platbou zřídit IČ. Na to je však zatím dostatek času.

Inspiroval vás tento článek? Navštivte tento odkaz a podpořte web Royallife.cz v dalším rozvoji.

Releated

vysoky plat

Ultimátní seznam triků jak vyjednat vysoký plat

Vyjednejte si vysoký plat. Zasloužíte si to. Hledání dobré práce může být velmi zdlouhavé a náročné. Po tom, co jste vybrousili průvodní dopis, třikrát zkontrolovali životopis na překlepy a na obličeji se vám udělal permanentní úsměv od neustálého navazování nových kontaktů, se všechna dřina vyplatila. Pozvali vás na pracovní pohovor. Teď je čas jednat! Ovšem […]

jak zacit podnikat

Jak začít podnikat

Začít podnikat není tak složité, jak se zdá. Pokud chcete začít podnikat, můžete obětovat část svého volného času a vsadit na jistotu. To znamená, chodit do zaměstnání a ve volném čase se věnovat vlastnímu podnikání. Pokud si vše dobře rozmyslíte, nemůžete se spálit. Pokračujte ve čtení, pokud řešíte jak začít podnikat a chcete se dozvědět […]

jak se obleknout na pohovor

Jak se obléknout na pohovor

Čeká vás pracovní pohovor a řešíte jak se obléct na pohovor? Děláte dobře! Výběr oblečení na pracovní pohovor rozhodně nepodceňujte. Máte pouze jedinou šanci udělat první dojem. Dejte si záležet ať je první dojem dobrý a správný. Nechceme říct, že první dojem je důležitejší než vaše znalosti a praxe, ale první dojem dělá velkou část […]

Share via
Copy link
Powered by Social Snap