jak vyndat klíště

Jak vyndat klíště

Potřebujete zjistit jak vyndat klíště? Způsobů je mnoho. Těžko říct, který je ten správný. Ale jednoznačně lze níže uvedený způsob označit za velmi účinný, úspěšný a jednoduchý.

Klíště má sosák ve tvaru hmoždinky. Zároveň je nutné s klíštětem manipulovat tak, aby nedošlo k vymáčknutí krve, kterou nám vysálo, zpět do našeho těla. Klíště musíte vyndat celé a neutrhnout ho. Jak na to?

Velmi účinná metoda je vyndavání klíštěte pomocí vatové tyčinky a tekutého mýdla. Jak vyndat klíště pomocí vatové tyčinky? Na klíště kápněte malou kapku tekutého mýdla. Na kapku položte špičku vatové tyčinky. Jemnými pohyby začněte kroužit vatovou tyčinkou tak, abyste přejížděli přes klíště. Netlačte, pouze kružte tyčinkou po klíštěti. Klíště se během několika sekund, maximálně minut, uvolní. Setřete mýdlo z místa, kde bylo klíště přisáté. Jakoukoliv dezinfekcí místo vyčistěte. Použít můžete septonex, betadine nebo i alkohol. Je vhodné si místo označit např. fixkou a pozorovat několik dní, zda je místo vpichu klidné.

Pomohl vám tento článek? Navštivte tento odkaz a podpořte web Royallife.cz v dalším rozvoji.

Releated

jak zhubnout rychle

Jak zhubnout rychle a účinně

Na úvod článku vás musím trochu zklamat. Nikdo na světě nezná zaručený způsob, jak zhubnout rychle. Existuje několik zaručených a funkčních způsobů, které se dají považovat za rychlé hubnutí. Rychlost hubnutí závisí na počáteční váze. U velmi tlustých lidí lze hubnout i 10 kg za měsíc. Nejvíce účinná cesta vede skrz správný jídelníček, správný pohyb […]

Jak se zbavit gynekomastie

Jak se zbavit gynekomastie? V následujícím článku se dozvíte, jak se zbavit gynekomastie nebo ji potlačit. Gynekomastie se projevuje zvětšením prsou u mužů. Příčin k takovému jevu může být několik. Velmi často se jedná o zvětšená prsa vlivem uloženého tuku. V takovém případě je rada jednoduchá. Zhubněte! Pokud patříte mezi tu část mužů, kteří jsou […]

Share via
Copy link
Powered by Social Snap