jak zhubnout rychle

Jak zhubnout rychle a účinně

Na úvod článku vás musím trochu zklamat. Nikdo na světě nezná zaručený způsob, jak zhubnout rychle. Existuje několik zaručených a funkčních způsobů, které se dají považovat za rychlé hubnutí. Rychlost hubnutí závisí na počáteční váze. U velmi tlustých lidí lze hubnout i 10 kg za měsíc. Nejvíce účinná cesta vede skrz správný jídelníček, správný pohyb a pokud nemáte hluboko do kapsy, tak i dobré fitness suplementy.

Správný jídelníček je základ

Pro sestavení jídelníčku, který bude obsahovat správný počet kalorií a makroživin můžete kontaktovat některého z fitness trenérů nebo nutričních poradců. Nenechte se napálit. Kvalitně sestavený jídelníček vyjde v průměru na 2000 Kč. Pokud vám někdo nabízí jídelníček za 500 Kč, věřte, že nebude sestaven vám na míru. Pouze vám posílá univerzální jídelníček.

Pokud si nemůžete dovolit utrácet 2000 korun měsíčně za jídelníček, můžete využít aplikaci Myfitnesspal, kterou stáhnete do svého mobilního telefonu. Aplikace je sice v angličtině, ale po chvíli si na rozhraní zvyknete a ohlídáte si správný příjem kalorií a makroživin. Díky aplikaci tak budete mít přehled o tom, kolik za den konzumujete potravin a kde máte přidat a kde ubrat.

Důležité je dodržovat pravidelnost mezi jednotlivými jídly. V případě, že nejíte pravidelně, tělo si okamžitě při jakékoliv konzumaci ukládá všechnu přijatou energii do tukové zásoby.

Bez tréninku to nepůjde

Nevěřte mnoha článkům a slibům na internetu, že zhubnete pouhým dodržováním pravidelné stravy. Ideální je, pokud do vašeho programu zapojíte silové cvičení v kombinaci s kardiem. To je kombinace, při které je spalování tuků doslova pekelné. V případě, že máte zvládnutou stravu i trénink, můžete použít některý ze spalovačů tuků, který vám při hubnutí pomůže.

Pokud řešíte, jak zhubnout rychle a chcete to udělat správně můžete využít tento kontaktní formulář a napsat si o trénink a jídelníček.

Pomohl vám tento článek? Navštivte tento odkaz a podpořte web Royallife.cz v dalším rozvoji.

One thought on “Jak zhubnout rychle a účinně

Comments are closed.

Releated

fitness susenky

Fitness sušenky

Recept na fitness sušenky se stanem vašim oblíbený pro dny, kdy máte chuť na něco sladkého a nechcete podvádět. Jsou super, když chcete mít cheatday, ale je vám líto s kazit formu jen proto, že vás honí mlsná. Domácí čokoládové fitness sušenky jsou hotové za necelých 30 minut. Skvěle chutnají a snadno si je přibalíte […]

jak zacit behat

Jak začít běhat a nepřestat

Přesuňte se od „nesnáším běhání“ k „miluji běhání“. Podívejme se společně, jak začít běhat a nepřestat. Běh vám přinese nesčetné množství zážitků a nových emocí. Díky běhu budete psychicky více v pohodě a zároveň posílíte imunitu. Výhoda běhu je, že můžete začít s nulovou investicí. Nevýhoda je v tom, že jakmile se do běhu zamilujete, […]

trail

3 trail tratě, které musíte seběhnout

Běhejte trail! Pokud patříte mezi běžce určitě zkuste běhat trail. V článku níže naleznete 3 tipy na perfektní trailové trasy, které vás nadchnou a zároveň vyřídí. Uvedené trasy nejsou pro začínající běžce. Nicméně pokud začínáte, alespoň máte proč trénovat. Tyto traily si prostě musíte seběhnout! Začínáme na východě České republiky Kdo někdy běžel Spartan Race […]

jak nabrat svaly

Jak nabrat svaly – osvědčený způsob

Neexistuje zaručený návod, jak nabrat svaly. Existují však osvědčená pravidla pro zvýšení svalového růstu, která když budete dodržovat, tak určitě naberete. Ideální je nabírání svalů bez tuků. Vaše postava pak bude vypadat fantasticky celý rok. Energetický příjem a makroživiny Správný energetický příjem je naprostý základ pro váš svalový růst. Zde platí jednoduché pravidlo. Váš kalorický […]

Share via
Copy link
Powered by Social Snap