Nabídka reklamní plochy

Oslovte nové zákazníky pomocí online reklamy. Naše nabídka reklamní plochy, článků na našem webu a příspěvcích na sociálních sítích je velmi široká a variabilní. Veškeré detaily o nabízené reklamní ploše na Royallife.cz naleznete níže.

Reklamní plochy

Rozvržení reklamních ploch na webu Royallife.cz naleznete na obrázku níže. Plochy A, B, C, D se zobrazují trvale na všech stránkách Royallife.cz a pronajímají se na počet zobrazení a prokliků. Banner v článku lze zakoupit pro více volných článků na počet zobrazení a prokliků nebo na celou dobu zveřejnění článku. Reklamní podklady mohou být vytvořeny správcem Royallife.cz nebo je klient dodá po odeslání objednávky.

layout reklam
Rozložení reklam na webu Royallife.cz – pro zvětšení klikněte na obrázek.

Plocha A, banner

Reklamní banner umístěný v záhlaví stránky. Zobrazuje se na všech stránkách webu Royallife.cz. Velmi výkoná reklamní jednotka.

U banneru sledujeme počet zobrazení a počet prokliků. Cena za zobrazení je 0,3 Kč. Cena za proklik je 4,9 Kč. Reklamní banner je zobrazován po dobu kladného zůstatku zaplacené částky. Souhrnný ceník naleznete níže.

Rozměry banneru jsou 653 x 163 px (š x v). Banner pro vás můžeme vytvořit. O konečném vzhledu banneru v takovém případě rozhoduje správce webu Royallife.cz. Cena za vytvoření banneru je 1000 Kč. Banner můžete použít i pro reklamní plochy mimo Royallife.cz.

Plocha B, banner

Reklamní banner umístěný na vrchu pravého navigačního sloupce. Zobrazuje se na všech stránkách webu Royallife.cz. Reklamní jednotka s vysokou mírou prokliku.

U banneru sledujeme počet zobrazení a počet prokliků. Cena za zobrazení je 0,2 Kč. Cena za proklik je 4,9 Kč. Reklamní banner je zobrazován po dobu kladného zůstatku zaplacené částky. Souhrnný ceník naleznete níže.

Rozměry banneru jsou 360 x 300 px (š x v). Banner pro vás můžeme vytvořit. O konečném vzhledu banneru v takovém případě rozhoduje správce webu Royallife.cz. Cena za vytvoření banneru je 1000 Kč. Banner můžete použít i pro reklamní plochy mimo Royallife.cz.

Plocha C, banner

Reklamní banner umístěný ve spodní části pravého navigačního sloupce. Zobrazuje se na všech stránkách webu Royallife.cz. Reklamní jednotka s vysokou mírou prokliku. V mobilních zařízeních se zobrazuje v plné velikosti na konci článku.

U banneru sledujeme počet zobrazení a počet prokliků. Cena za zobrazení je 0,2 Kč. Cena za proklik je 4,9 Kč. Reklamní banner je zobrazován po dobu kladného zůstatku zaplacené částky. Souhrnný ceník naleznete níže.

Rozměry banneru jsou 360 x 500 px (š x v). Banner pro vás můžeme vytvořit. O konečném vzhledu banneru v takovém případě rozhoduje správce webu Royallife.cz. Cena za vytvoření banneru je 1000 Kč. Banner můžete použít i pro reklamní plochy mimo Royallife.cz.

Plocha D, banner

Reklamní banner umístěný ve spodní části pravého navigačního sloupce. Zobrazuje se na všech stránkách webu Royallife.cz. Reklamní jednotka vhodná pro dlouho trvající kampaně nebo získání dlouhodobého zpětného odkazu.

U banneru sledujeme počet zobrazení a počet prokliků. Cena za zobrazení je 0,1 Kč. Cena za proklik je 4,9 Kč. Reklamní banner je zobrazován po dobu kladného zůstatku zaplacené částky. Souhrnný ceník naleznete níže.

Rozměry banneru jsou 263 x 220 px (š x v). Banner pro vás můžeme vytvořit. O konečném vzhledu banneru v takovém případě rozhoduje správce webu Royallife.cz. Cena za vytvoření banneru je 1000 Kč. Banner můžete použít i pro reklamní plochy mimo Royallife.cz.

Banner v článku

Reklamní banner umístěný za druhým odstavcem článku nebo na konci článku. Zobrazuje se na všech článcích webu Royallife.cz, které mají volnou reklamní plochu. Reklamní jednotka vhodná pro dlouho trvající kampaně, nabídku konkrétního zboží či služby nebo získání dlouhodobého zpětného odkazu.

U banneru sledujeme počet zobrazení a počet prokliků. Cena za zobrazení je 0,1 Kč. Cena za proklik je 4,9 Kč. Reklamní banner je zobrazován po dobu kladného zůstatku zaplacené částky. Souhrnný ceník naleznete níže.

Banner v článku může být pevně svázán s konkrétním článkem a jednorázovým poplatkem bude garantováno zveřejnění banneru na dobu neurčitou s minimální délkou trvání 1 rok. Ukončení zveřejnění banneru je realizováno pouze v případě, kdy dojde ke smazání konkrétního článku nebo zrušení celého webu Royallife.cz, ale ne dříve než 1 rok od zaplacení poplatku za vystavení.

Rozměry banneru jsou 750 x 180 px (š x v). Banner pro vás můžeme vytvořit. O konečném vzhledu banneru v takovém případě rozhoduje správce webu Royallife.cz. Cena za vytvoření banneru je 1000 Kč. Banner můžete použít i pro reklamní plochy mimo Royallife.cz.

PR článek

Na přání zveřejníme za jednorázový poplatek PR článek, který hodnotí váš web, výrobek či službu nebo se o vašem webu, výrobku či službě zmiňuje. Článek může obsahovat přímo vedoucí odkazy na konkrétní stránku s produktem, službou nebo vizitkou společnosti.

PR článek je výborným marketingovým nástrojem, který představí předmět článku ve světle, které okouzlí budoucí i stávající zákazníky. Pomáhá budou vztah podnikatelského subjektu se zákazníkem a zvyšuje důvěryhodnost produktu či služby.

Příspěvky na sociálních sítích

V rámci našich profilů na Instagramu a Facebooku můžeme zveřejnit zmínku o vašem produktu či službě. Naše sociální sítě dosahují vysoké návštěvnosti a mají vysokou míru reakce na příspěvěk.

Průběh spolupráce

V případě zájmu o pronájem reklamní plochy na webu Royallife.cz využijte formulář níže. Po odeslání formuláře vás kontaktujeme a smluvíme konkrétní průběh spolupráce.

Reklama zveřejněná na webu Royallife.cz je vždy předplacená a před vypršením limitu pro zveřejnění reklamy je klient vždy mailem informován o blížícím se ukončení zveřejnění. Zároveň s tímto informativním mailem obdrží souhrn interakce na zaplacené reklamní jednotky.

Cena reklamních jednotek

ceník reklamních jednotek

Závazná objednávka

Vyplněním tohoto formuláře uděluji správci webu Royallife.cz souhlas se zpracováním mých osobních údajů, kterými jsou jméno a příjmení, emailová adresa a telefonický kontakt a to pro účely zpracování žádosti i následné komunikace. Další podrobnosti o pravidlech ochrany osobních informací naleznete zde.

Copy link
Powered by Social Snap