bcaa

Namíchtejte si vlastní BCAA drink

S příchodem instatních BCAA odpadla mnoha cvičenům jedna nepříjemná záležitost. Už nemusejí polykat desítky tablet. Pokud máte instatní BCAA, stačí jednoduše rozmíchat jednu nebo dvě odměrky ve vodě, vypít a je po všem. Istatní BCAA si našla využití jako nápoj v průběhu tréninku, před ním i po něm.

Namíchejte si doma vlastní bécéáčka s vylepšeným složením a dosáhnete tak mnohem lepších výsledků. Samotná BCAA nejsou tak velký zázrakem, jak hlásají výrobci a fitness doplňků. Pokud si ovšem vytvoříte vlastní směs, která obsahuje instatní aminokyseliny a další dva důležité suplementy, máte rázem velmi výkoný fitness suplement.

Jak namíchat super instatní BCAA?

Vše co potřebuješ jsou kvalitní instatní BCAA. Pokud vyloženě nekoukáš na peníze, kup tyto Extrifit BCAA Instant. Pokud šetříš každou korunu, neboj se koupit BCAA Instant GymBeam.

Jako další potřebuješ Arginin a Glutamin. Pro obojí platí to stejné jako u BCAA. Velkou parádu udělají výrobky Prom-In Glutamine Micro Powder a Big Zone Arginin HCL. Ovšem za málo peněz udělají hodně muziky i výrobky GymBeam Arginin a GymBeam Glutamin.

Vhodnou nádobu – např. prázdný obal od proteinu – postav na kuchyňskou váhu a přidávej vždy v následujícím pořadí a množství. Jako první nasyp do nádoby 100 g BCAA a 20 g glutaminu a 20 g argininu. Nádobu uzavři a důkladně protřepej. Tento postup opakuj dokud ti nedojdou aminokyseliny nebo nebude nádoba plná.

Díky uvedenému mixu aminokyselin budeš mít lepší prokrvení, regeneraci a imunitu. Používám téměr výhradně tento mix, ale také jako doplněk snídaně v mém letním jídelníčku.

Všechny suplementy můžeš výhodně nakoupit na Kulturistika.com.

Potřebuješ pomoc sestavit jídelníček? Napiš mi na Instagramu.

Releated

jídelníček pro ektomorfa

Jídelníček pro ektomorfa – letní verze

Letní jídelníček pro ektomorfa vychází z mých osobních zkušeností a preferencí. Pro rozděluji jídelníček na zimní a letní? Od jídelníčku na léto pro ektomorfa totiž čekám úplně jiné výsledky. Mou letní prioritou (a věřím, že nejsem jediný), je být co nejvíce venku a užívat si letního počasí. Proto trávím méně času ve fitku. Oproti tomu jsem […]

fitness susenky

Fitness sušenky

Recept na fitness sušenky se stanem vašim oblíbený pro dny, kdy máte chuť na něco sladkého a nechcete podvádět. Jsou super, když chcete mít cheatday, ale je vám líto s kazit formu jen proto, že vás honí mlsná. Domácí čokoládové fitness sušenky jsou hotové za necelých 30 minut. Skvěle chutnají a snadno si je přibalíte […]

jak zacit behat

Jak začít běhat a nepřestat

Přesuňte se od „nesnáším běhání“ k „miluji běhání“. Podívejme se společně, jak začít běhat a nepřestat. Běh vám přinese nesčetné množství zážitků a nových emocí. Díky běhu budete psychicky více v pohodě a zároveň posílíte imunitu. Výhoda běhu je, že můžete začít s nulovou investicí. Nevýhoda je v tom, že jakmile se do běhu zamilujete, […]

trail

3 trail tratě, které musíte seběhnout

Běhejte trail! Pokud patříte mezi běžce určitě zkuste běhat trail. V článku níže naleznete 3 tipy na perfektní trailové trasy, které vás nadchnou a zároveň vyřídí. Uvedené trasy nejsou pro začínající běžce. Nicméně pokud začínáte, alespoň máte proč trénovat. Tyto traily si prostě musíte seběhnout! Začínáme na východě České republiky Kdo někdy běžel Spartan Race […]

Share via
Copy link
Powered by Social Snap